PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019753}

Wilkołak nocą

Werewolf by Night
6,5 9 593
oceny
6,5 10 1 9593
6,1 18
ocen krytyków
Wilkołak nocą
powrót do forum filmu Wilkołak nocą

Mam wielką nadzieję, iż powrócą oni w przyszłych projektach MCU. W 50 minut te postacie zdobyły moje serce, zwłaszcza Elsa, która przy większej ilości ekranowego czasu może stać się ulubienicą fanów. Znakomicie walczy, ma cięty język, ale przy tym jest mega wrażliwa i pełna współczucia dla sytuacji Jacka i Teda.
Sam film jest znakomity, ma elementy czarnego humoru, ultra brutalny, z wyjątkową scenografią i niepodrabialnym klimatem. Jarałem się, niemniej nie wierzyłem, iż będzie to tak wyśmienita uczta. Michael Giacchino, który jest przede wszystkim kompozytorem, pokazał jak kręci się sceny akcji i nadaje filmom odpowiedniej aury. Nie mogę się doczekać następnych produkcji od tego Pana. KINO.

ocenił(a) film na 6
COLEWORLD_type

Spoko postaci, dwójka głównych bohaterów faktycznie przyzwoicie nakreślona.

Aczkolwiek, że ten film jest brutalny, albo ma jakiś dobry klimat, to bym nie przesadzał. Doctor Strange 2 większą rzeź urządzał i humor miał mroczniejszy.

Sceny akcji ot standardowy standard, a klimat się buja między czymś oldschoolowym, a współczesnym, bo to jak kamera lata, to natychmiast wiadomo, że film jest bardzo nowoczesny, jak na mój gust to nałożyli czarno-biały filtr, a tak naprawdę nie za bardzo się starali wystylizować całość na horrory sprzed tych 90 lat.

COLEWORLD_type

za stara i niezbyt bystra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones